ZRYCHLENÉ OBJEDNÁVÁNÍ

O firmě

Založení firmy

Firma ZICO byla založena v roce 1994 jako výrobní firma – manufaktura pro výrobu drobného rybářského artiklu. Zabývala se tehdy výrobou čihátek, splávků a mnozí si jistě vzpomenou na jedinečné bivvi extréme. Firma je od svého založení majetkem fyzické osoby. Od jejího založení došlo k vybudování své maloobchodní sítě a to obchodu v Hradci Králové, Černožicích a zprovoznění sportovního rybníka Velký Přelov. Momentálně je hlavním zdrojem podnikání velkoobchodní činnost na území ČR a Slovenska. Od 1.5.2004 firma změnila název a podnikatelskou formu na ZICO CZ s.r.o.

Současnost firmy

V současnosti patří firma ZICO CZ s.r.o. k významným dodavatelům rybářských potřeb v České Republice a na Slovensku. Orientuje se na dovoz premiových značek z Japonska / OWNER, Sunline/ , a také firem (Čína, Indie, USA) vyrábějících pod obchodní značkou ZICO

Zabývá se distribucí zboží do cca 350 prodejen po celé ČR a SR, prostřednictvím e-shopu.

Nakupování v našem e-shopu je obzvlášť jednoduché a snažíme se ho zpestřit mnoha informacemi o zboží také prostřednictvím FB a Instagramu.

V současnosti náš e-shop obsahuje nabídku až 2000 položek on line. Nabízíme profesionální přístup ke každému zákazníkovi a mnoho větších zakázek je řešeno komplexně a dle individuálních požadavků zákazníka.

Hlavní důraz klade firma na komplexnost a vysokou kvalitu nabízeného sortimentu za příznivých cenových podmínek. Samozřejmostí je včasné vyřízení přijatých objednávek i řešení eventuálních podnětů a reklamací.

Věříme, že budete plně spokojeni s nabízenými službami internetového obchodu.