ZRYCHLENÉ OBJEDNÁVÁNÍ

Doprava zboží Česká republika - koncový odběratel

Firma ZICO CZ dodává zboží na místa v České republice uvedené zákazníkem v objednávce. Dopravu je možno zvolit v menu způsob dopravy před odesláním objednávky:
 
Doprava PPL - je služba provozovaná firmou PPL s dodáním zboží přímo na vaši adresu. Tuto volbu dopravy je třeba volit při objednávkách až do 50 kg. (čluny, lehátka, křesla apod.). Firma ZICO si vyhrazuje právo použít tuto službu k přepravě i lehčích zakázek (objednávek) s ohledem na rychlost doručení, obvykle do 24h. Na požádání Vám zašleme identifikační číslo
zásilky pro sledování na serveru www.ppl.cz U těchto zásilek je nutné uvést platné telefoní číslo, pro potřeby dopravní firmy PLL. Při zásilkovém prodeji koncovým odběratelům na objednávky vyšší než 500Kč je poskytována PPL doprava ZDARMA. K objednávkám do 500,-Kč je účtováno 120,- Kč bez DPH
 
Doručení Českou poštou - obvykle naše firma používá pro menší zakázky (objednávky) a na výslovnou žádost zákazníka. (maximální hmotnost do 15kg - obyčejný balík). Při zásilkovém prodeji koncovým odběratelům na objednávky vyšší než 500Kč je poskytována doprava ZDARMA.
 
Osobní odběr - Zboží je možno si po dohodě vyzvednout přímo v našem VO skladu na adrese ZICO CZ-Rybářský ráj, Pražská 8, Hradec Králové, 500 04 (Do poznámky k objednávce je pak třeba uvést přibližný datum osobního odběru)
 
Zákazník je povinen po převzetí zboží provést jeho kontrolu a zjištěné závady neprodleně, nejpozději však do 7 pracovních dnů ode dne dodání, u firmy ZICO CZ uplatnit.