VAŠE OBJEDNÁVKA
 
KATEGORIE ZBOŽÍ
NÁŠ TIP - PARTNERSKÉ PRODEJNY
T - Sport
T - Sport

Riegrova 123
27201 Kladno 2
TESTY, NÁVODY


VIDEA Z LOVU


ZICO Fishing CLUB


O firmě

Založení firmy

Firma ZICO byla založena v roce 1995 jako výrobní firma – manufaktura pro výrobu drobného rybářského artiklu. Zabývala se tehdy výrobou čihátek, splávků a mnozí si jistě vzpomenou na jedinečné bivvi extréme. Firma je od svého založení majetkem fyzické osoby. Od jejího založení došlo k vybudování své maloobchodní sítě a to obchodu v Hradci Králové, Černožicích a zprovoznění sportovního rybníka Velký Přelov. Momentálně je hlavním zdrojem podnikání velkoobchodní činnost na území ČR, Slovenska, Ruska. Od 1.5.2004 firma změnila název a podnikatelskou formu na ZICO CZ s.r.o.

Současnost firmy

V současnosti patří firma ZICO CZ s.r.o. k největším dodavatelům rybářských potřeb v České Republice a na Slovensku. Je zástupcem zahraničních firem z Japonska / OWNER, MAXILON/ , USA /INTEX, Western filaments/ Norsko/MUSTAD/ a zejména firem vyrábějících pod obchodní značkou ZICO /Maxiline, Carp master edition, boilie program, lehátka, stany, křesílka, tripody aj./ z dálného východu, stejně tak velkých a menších firem z ČR /SONA, Flajzar, AKAJ aj./

Zabývá se distribucí zboží do cca 300 prodejen po celé ČR a SR, ale také vlastní zásilkovou službou prováděnou prostřednictvím vlastního obrazového katalogu nebo e-shopu.

Nakupování v našem e-shopu je obzvlášť jednoduché a snažíme se ho zpestřit mnoha informacemi.

V současnosti náš e-shop obsahuje nabídku až 5000 položek on line. Nabízíme profesionální přístup ke každému zákazníkovi a mnoho větších zakázek je řešeno komplexně a dle individuálních požadavků zákazníka.

Hlavní důraz klade firma na komplexnost a vysokou kvalitu nabízeného sortimentu za příznivých cenových podmínek. Samozřejmostí je včasné vyřízení přijatých objednávek i řešení eventuálních podnětů a reklamací.

Věříme, že budete plně spokojeni s nabízenými službami internetového obchodu.

ZRYCHLENÉ OBJEDNÁVÁNÍ

ZICO NA RYBÁCH
TESTY PRODUKTŮ
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
DOPORUČUJEME
NOVINKY
DOPRODEJ
DOPRAVA

 

Výměna odkazů  Katalog Prestige Design  Katalog Centrum-24  Kurzy hubnutí  Lodní obchod.cz  SEO Katalog  Splávek, sportovní rybaření  http://mp3sdownload.eu  Vykouzlit.ic.cz - vyhledávejte snadněji">   Půjčky na OP - rychle a spolehlivě   Půjčky, hypotéky, oddlužení  Naakup.cz  Parfémy levně   Zdravotnické potřeby SETRANS   WYSIWYG Web Builder - snadná tvorba webu Fórum WYSIWYG Web Builder - snadná tvorba webu Fórum o bance FIO Fórum o internetové bance mBank NOD32, ESET Smart Security, antivirus Eshop, webdesign Počítače, tvorba webu, webdesign   Seriál Dokonalý svět  Levný webdesign, eshop  Poslední dieta-poradenství v oblasti výživy  Navštivte Rybářské potřeby ZICO u ShopMania  Přešlapy online  Stahovák  MTV Czech  Brigády  Armyshop Westarmy   Bodysalon masáže Hradec Králové  SEO Rozcestník   Originální dárky  Značkové Autodíly M.M.CAR  Jellycomp - stavba a servis PC  Vaňa Rosa  ZFT, fota videa a zajímavosti z rybaření   Rybářské potřeby Párys  Oblkadačské práce Vála  Křesla - Židle  Apartmány Český Ráj ubytování  Trička s potiskem-e-shop  Indikátory, čluny, stany, lehátka a křesla ZICO pro kvalitní rybaření  GOA, Indie letecky z Prahy   Tropic Liberec - Rybářské potřeby 
Česky Slovensky English